Klimanız için Orijinal Yedek Parçalar

Orijinal Klima Yedek Parçaları

Klima yedek parçaları, cihazın ilk günkü veriminde ve özelliklerinde çalışmasını sağlamak için orijinal ürünlerden tercih edilmelidirler. İmitasyon parçalar kullanıldığında fiyat açısından avantaj sağlansa da kısa zamanda geri dönüşü olmayan arızalarla karşılaşılabilir. Bu nedenle orijinal yedek parça ve aksesuar hizmetlerinden yararlanmanız son derece önemlidir. KlimaServisPlus size bu avantajı sağlamaktadır.

Klima Bakım
Klima Bakım
Klima Bakım

Mitsubishi General Sharp Midea Samui Sigma Tronic İklimsa General Electric Panasonic Denki Shiro Zen Airfel Alarko Arçelik Ariston Baymak Beko Bosch Carrier Cartel Daikin Demirdöküm Diamond Electric Electra Electrolux Fuji Fujitsu Goodman Gree Haier Hicon High Life Hitachi Lg Mitsubishi Electric Raks Rubenis Samsung Sanyo Siemens Toshiba Trane Vestel Westinghouse York Vrf Vrv


Servis Talebi

Uzman Kadro ile Sorunsuz Montaj

Uluslararası kalite standartlarıyla yıllardır klima montajında uzman kadrolardan birine sahip olan KlimaServisPlus yaşam alanlarınızda konforu ve güvenliği sağlıyor. Çalışma prensiplerimiz doğrultusunda ilk olarak güvenliğinizi ve sağlığınızı düşünerek olması gereken montaj koşullarını oluşturduktan sonra uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

KlimaServisPlus

Klima Servis, alanında uzman teknisyenleri, teknolojik imkanları, geniş ulaşım ağı ve bilgi birikimi ile fark ve farkındalık yaratmak için Bakırköy, Bahçelievler, Güngören, Bağcılar, Avcılar, Başakşehir, Beylikdüzü, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Gaziosmanpaşa, Beyoğlu, Beşiktaş, Şişli, Kağıthane, Sarıyer, Üsküdar, Kadıköy, Ümraniye, Ataşehir semtlerinde profesyonel servis çözümleri sunmaktadır.

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz

 
- Klima Bakım
- Klima Montaj
- Klima Servis Fiyatları
- Klima Bakim Fiyatları
- Klima Montaj Fiyatları
- Klima Servisi
- Klima